Genel Bilgiler

İzmir Demokrasi Üniversitesi 1. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi

Kongre Tarihi: 4-6 Ekim 2019

Kongre Yeri: Altın Yunus Resort & Thermal Hotel

Kongre Web Sayfası: http://icer2019.idu.edu.tr

Kongre Dili: Türkçe ve İngilizce

Davet Mektubu: Katılımcılara talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

Bildiriler: Kongreye sözlü bildiriler kabul edilecektir.

Not: Her kayıtlı katılımcı,  1 (bir) bildiri sunma hakkına sahiptir; 2. bildiri ücrete tabiidir. Bir katılımcı, en fazla 2 bildiriyle katılma hakkına sahiptir.

Kayıt ve Danışma Masaları: 4-5-6  Ekim 2019 tarihlerinde 08:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet verecektir.

Sergi Alanı:  Çeşitli firmaların stant ve sergileri kongre süresi boyunca ziyarete açık olacaktır.

Yaka Kartı: Kayıt ve danışma masasından kayıt işlemlerini tamamlayan tüm katılımcılara verilecek olan yaka kartlarının toplantılara ve sosyal etkinliklere katılım sırasında mutlaka takılması gerekmektedir.

İptal Durumu: Katılımcıların kongreye katılmaktan ve konaklamalardan vazgeçmeleri durumunda 1 Eylül 2019 tarihinden sonra kendilerine hiçbir geri ödeme yapılamaz. Bu tarihten önce yapılacak iptallerde ise banka ve kayıt masrafları nedeniyle katılım ücretinin %75´i geri ödenir. Kayıt Konaklama formunu doldurmuş ve ödemeyi tamamlamış tüm katılımcılarımız, iptal durum koşullarını kabul etmiş sayılır.