Davet

Değerli Meslektaşlarımız,

Sizleri İzmir’de 04-06 Ekim 2019’da, Altın Yunus Resort & Thermal Hotel’de, İzmir Demokrasi Üniversitesi Eğitim Fakültesi tarafından düzenleyecek olduğumuz İzmir Demokrasi Üniversitesi 1. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi’nde (IDU-ICER’19) görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Teması “Eğitimde Yeni Yaklaşımlar: Fırsatlar ve Zorluklar” olarak belirlenen kongremizde dünyadaki meslektaşlarla uzmanlık, deneyim ve bilimsel çalışmaların paylaşılması amaçlanmaktadır. Programda sözlü bildirilere yer verilecektir.

IDU-ICER’19 için daha önce herhangi bir yerde sunulmamış ve yayımlanmamış özgün çalışmalarınızı bildiri gönderimi menüsünü kullanarak gönderebilirsiniz.

IDU-ICER’19 bildiri özet metinleri Bildiri Özetleri E-Kitabı olarak yayımlanacaktır. Buna ek olarak kongre sonrasında bildiriler, makale biçimine dönüştürülmek ve hakem değerlendirme sürecinden geçirilmek koşulu ile Bildiriler Tam Metin E-Kitabı’nda basılacaktır. Kongremizle ilgili detaylı bilgilere web sitemizdeki ilgili menülerden ulaşabilirsiniz.

KONFERANSIMIZ AKADEMİK TEŞVİK KRİTERLERİNİ SAĞLAMAKTADIR.

Konferans dilleri İngilizce ve Türkçe‘dir. Bildirilerin özet ve tam metni, sunumun gerçekleşeceği dilde yayımlanacaktır.

Sizleri kongremizde görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımızla,

 

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Bedriye TUNÇSİPER